Profil zakladateľa -     

Mgr. Marián Polák, M.B.A.

 - na ľavej strane s florbalovým reprezentantom Martinom Kubovičom a na pravej strane s Radoslavom Zabavníkom, slovenským reprezentantom vo futbale, účastníkom MS 2010 v Juhoafrickej republike (školenie "Coerver Asistent", Trnava 21.-22.11.2015 a 16.-17.1.2016) 

Vyštudoval Fakultu telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v odbore trénerstvo - Šport pre všetkých a Vysokú školu manažmentu City University so zameraním na všeobecný manažment.

 

Po škole absolvoval dvojročný štúdijno-pracovný pobyt v Londýne. Pôsobil ako učiteľ TV-AJ na ZŠ v Petržalke. Pracovné skúsenosti získaval na Ministerstve vnútra SR ako aj v spoločnosti IBM. Od dorasteneckých kategórií aktívne pôsobil ako hráč v tímoch FK Lamač, TJ Vinohrady, FK Bratislava a TJ Záhorská Bystrica.

 

Trénerskú kariéru začal v r. 1998 ako študent v klube TJ Vinohrady, kde viedol družstvo prípravky. Svoje futbalové začiatky si tam oi. odbil aj Adam Bezák, úspešný slovenský juniorský reprezentant v ľadovom hokeji. Neskôr trénoval mládežnícke tímy v Záhorskej Bystrici kde viedol súčasného florbalového reprezentanta Martina Kuboviča a dorastenecký tím v ŠKP Dúbravka. Je držiteľom   trénerskej licencie "UEFA B"   a aktuálne najvyššieho Coerver stupňa na Slovensku certifikátu "Coerver tréner" 

V súčasnosti, spoločne s 5 členným trénerským tímom, vykonáva trénerskú činnosť na ZŠ Pavla Horova 16 v DNV, ZŠ Nejedlého, ZŠ Pri kríži a ZŠ Sokolíkova v Dúbravke a SZŠ Kremeľská 2, na Devíne a na Českej, Df, Devín . Vo florbale sme účastníkom bratislavskej ligy v kategórii mladšia a staršia prípravka a mladší a starší žiaci.

V dňoch 27.-28.6.2015 sa zúčastnil trénerského školenia "Coerver Youth Diploma".

Na fotografii so Scottom Wrightom - trénerom mládeže vo futbalovej akadémii klubu Premier League - Stoke City a Richardom Feketem - športovým komentátorom televízie Digi Sport.

Kontakt

Športová škola GALAKTIKOS IČO: 48411493 DIČ: 2120349231

Marián Polák
Uhrová 16
83101
Bratislava

tréningové centrá:

ZŠ Nejedlého 8
Dúbravka

ZŠ Pri kríži 11
Dúbravka

ZŠ Sokolíkova 2
Dúbravka

SPŠE K.Adlera 5
Dúbravka

ZŠ Pavla Horova 16
Devínska Nová Ves

SZŠ Kremeľská 2
Devín

SZŠ Česká 10
Nové Mesto

hala
ZŠ Stupava
Školská 2

0905 560 348