Náš trénerský tím:

Marián Polák

Dominik Bobalík

- Športovej činnosti sa aktivne venujem na FTVŠ UK kde aj študujem,
cez voľný čas: v posilke, parkouru, workoutu, behaniu, bicyklovaniu, plávaniu...pasívne futbalu, acroyoge...

- Profesne sa venujem trénovaniu florbalu, atletiky, všeobecnej prípravky, gymnastiky

- Na trénovaní ma baví to, čo dokážeme vytvoriť v tíme ako celok, cez úsilie každého z nás. Ďakujem za tú možnosť trénovať.

V Galaktikos pokrývam najmä tréningy neligových skupín.

Martin Buttko

V Galaktikos mám na starosti najmä kondičné tréningy žiakov.

Sebastian Jaseňák

Navštevujem 8-ročné gymnázium v Karlovej Vsi.

Vo voľnom čase si rád zahrám futbal, basketbal, florbal, volejbal, squash a tak tiež aj športové videohry.
Aktívne sa venujem posilňovaniu a crossfitu.

Baví ma kontakt s detmi a možnosť spojiť to so športom je skvelo strávený čas, pre deti ale aj samotného trénera. Vidieť, že naši hráči s odstupom času výkonnostne ale aj osobnostne rastú je pre každého trénera veľkou motiváciou. Po úspechu nastáva radosť, pretože úspech je odmena za drinu!:D. Ďakujem za možnosť trénovať práve v tomto klube.

V Galaktikos koučujem ligové družstvo mladších žiakov.

Tomáš Szabo

- Hrávam florbal od roku 2008, momentálne za ŠK Lido (predtým som hral 6 rokov v ŠK Altius, čo bol taký poloprofesionálny klub)...okrem toho sa pasívne venujem futbalu, plávaniu, cyklistike, turistike, snowboardingu, občas si zahrám tenis, pingpong a bedminton (dá sa povedať, že mám rád všetky športy)

- Študujem na STU priestorové plánovanie, 4. ročník (inžiniersky)

- na trénovaní ma baví kontakt s obľúbeným športom a možnosť vyskúšať si šport z opačnej stránky (nie ako hráč, ale ako tréner), ďalej je to odovzdávanie skúsenosti a celkovo práca s deťmi a mládežou

V Galaktikos mám na starosti brankárov.

Andrej Nemec

V Galaktikos trénujem najmä neligové skupiny.

Martin Buttko

V Galaktikos mám na starosti kondičné tréningy a
trénujem aj neligové skupiny.

Športová škola GALAKTIKOS IČO: 48411493 DIČ: 2120349231

Marián Polák